O firmě

Stavby Grygar je ryze českou firmou a na trhu působí již řadu let. Během nich jsme nasbírali spoustu zkušeností, díky kterým jsme schopni Vám nabídnout ty nejkvalitnější služby.

Za pomoci vysoce kvalifikovaných projektantů a architektů pro Vás připravíme projekt, který bude splňovat Vaše nejnáročnější požadavky a přaní. Při výstavbě či rekonstrukci rodinných domů klademe důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů.

V případě, že potřebujete opravit pouze část svého obydlí, můžete využít i naše jednotlivé služby spojené s rekonstrukcí domů. Nás kvalifikovaný personál Vám může pomoci s instalací krbů, s podlahami, se sádrokartonářskými pracemi, či zateplením fasády.

Nejvíce staveb realizujeme v Olomouckém kraji, nicméně naše působnost zahrnuje celou Moravu a u větších staveb i Čechy.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte. Vše, co vás zajímá, Vám rádi zodpovíme a poradíme.

Stavby Grygar – rodinné domy na klíč & sádrokarton

Naše firma Stavby Grygar se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč již několik let. Stavíme zděné rodinné domy i dřevostavby (nízkoenergetické a pasivní domy). Dále provádíme rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader a rovněž také rekonstrukce domů a to jak rodinných, tak také činžovních domů či průmyslových staveb a to včetně zateplení fasád.

Jednou z našich specializací jsou sádrokartonářské práce. Sádrokarton používáme nejen na stropní podhledy, ale také jsme schopni realizovat půdní vestavby. Dále provádíme sádrokartonové příčky pro komerční a výrobní prostory, ale také pro bytová jádra ze sádrokartonu. V rámci suchého stavebnictví jsme schopni dodat také suché podlahy, tedy dokážeme provést rekonstrukci bytu či domu s minimem mokrých procesů (nejčastěji vyjma omítky a výmalby), což znamená úsporu jak časovou, tak i finanční. Další výhodou suchých procesů je podstatně nižší množství nečistot a odpadu, proto jsou vhodné pro rychlé rekonstrukce prostor, které jsou například i obývány. Pro krásnější interiér a lepší tepelnou pohodu provádíme rovněž stavbu krbů.

Nabízené služby:

  • rodinné domy na klíč (zděné domy, dřevostavby)
  • rekonstrukce rodinných domů a bytů
  • rekonstrukce bytových jader
  • instalace či stavba krbů
  • montáž kazetových stropů
  • sádrokartonářské práce (příčky, stropní podhledy, půdní vestavby)
  • podlahy lité i suché
  • zateplování fasád
  • Zajišťujeme také financování staveb a rekonstrukcí

Certifikáty